WerStudio production

Pro
Відеооператор на ваше весілля
35381
від 800 $

WerStudio production - любов в кожному кадрі. Ми вміємо зберегти найкращі хвилини вашого палкого кохання! Двох - трьох камерна відеозйомка, аерозйомка. В Україні та за кордоном.

+380 (67) 676 68 81
Аля и Дима 12 місяців назад
Я проплакала все видео... Не знаем какие слова подобрать, что бы высказать вам свою благодарность. Низкий поклон! И большое спасибо!!)
Юрій та Анна 1 рік назад
Щиро дякуємо WerStudio за чудову роботу. Приємно мати справу з професіоналами!!! :)
Наталя і Тарас 2 роки назад
фільм-шедевр:)) Жоден момент не уникнув їх уваги, навіть коли ви самі щось пропустите, все одно будете мати це на своєму відео :))
Наталя і Тарас 2 роки назад
Werstudio - Ви мегакруті! Вражає індивідуальний підхід і професійність в ваших роботах. Майбутнім нареченим радимо насолоджуватися в свій особливий день і повністю покластися на професіоналів свого діла, тоді будете мати
Максим та Наталя 3 роки назад
закоханими очима знову!! тепер так хочеться пронести ці почуття до самого останього подиху!! дякуєм! це дуже зворушливе відео, та й ще про нас))
Максим та Наталя 3 роки назад
життя ( як усі знають) не з легких, і ми часто здатні забувати найприємніші иоменти нашого життя особливо коли є якісь не згоди, але це відео настільки зворушило нас, заставидо подивитись один на одного саме такими закох
Максим та Наталя 3 роки назад
Дуже вдячні за чудове відео. Це надзвичайна, чарівна казка, яка змусила це все відчути ще раз! Дякуєм!! Перший рік подружнього життя ( як усі знають) не з легких, і ми часто здатні забувати найприємніші иоменти нашого житт
WerStudio 6 років назад
Леся та Сачін! Нам дуже приємно, що Ви довірили цей важливий день саме нам, та високо оцінили нашу працю! Ви закохані, веселі та життєрадісні і такими будьте завжди!
Lesya ta Sachin 6 років назад
WER najkrawchi!!!! Profesionalu))))))Djakyemo za vawy roboty,najkrawchi spohadu y nawomy gutti!!!!
WerStudio 6 років назад
Дякуємо Олег та Аня за такі теплі і щирі слова! Дуже і дуже приємно! P.S. Ви класні! :)

Подібні оголошення

Вгору