Петро Ренжин

Тамада та ведучі на ваше весілля
14822
По домовленості

МОЯ СПРАВА - ЦЕ ВАША ДОБРА ЗАБАВА!

+380 (50) 558 67 67
Алекс 4 роки назад
Вот это ведущий, организатор и шоу мен в одном! Толерантно, интелегентно, с юморком и главное - не напрягал никого в своей работе! Мы рекомендуем это тамаду!
ТАМАРА 5 років назад
Пан Петро дуже компетентний організатор. Все було на вищому рівні.
Ігор та Наталка Неміш 7 років назад
Пане Петре, щиро вдячні Вам за гарно проведене весілля, усі гості були надзвичайно задоволені розважальною програмою та конкурсами. Буду рекомендувати вас усім своїм друзям.
Тернополянин 7 років назад
Молодець Петро, стибзив свій слоган у найвідомішого Тернопільського Тамади - Голди Андрія, який працює вже під ним понад 8 років. А ви - Петре лише 6. Так що питання хто в кого не виникає.
Віра та Юрій (Мороз) 8 років назад
Шановний Петро! Щиро вдячні Вам за прекрасно проведене весілля, воно було дійсно незабутнім. Прекрасна організація, спеціально розроблений сценарій, цікаві конкурси та надзвичайне почуття гумору, привабило всіх гостей. Якщо хочете зробити своє свято незабутнім, то рекомендуємо звернутися саме до Петра Ренжина, кращого тамади Вам не знайти! PS. УСПІХУ ВАМ, ПЕТРО!!!
Родина Марусяків 8 років назад
залишило тільки позитивні емоції і приємні сюрпризи. сувенірні бутилочки обіцяємо берегти, а то велике шампанське з підписами усіх гостей відкриємо на річницю. Доречі, Петро, ми запрошуємо вас на річницю у якості гостя! Думаю. що хтось з вагшої команди її проведе, а ви будете з нами відпочивати!
Степан і Тетяна (*Молнар) 8 років назад
Наше весілля залишило незабутні вражнення завдяти чіткій і згуртованій роботі команди обслуговування. А все це організовував і тримав під контролем чудовий тамада Петро Ренжин. Дякуємо за свято!
Валентина 8 років назад
Если вы хотите, чтобы ваша свадьба прошла на высоком уровне, без задержек, накладок, неприятностей и форс-мажоров советуем обратиться к Петру Ренжину. Он не просто проводит и руководит, он даст именно тот совет, который нужен именно вам. Хочу поблагодарить видеографа Андрея Чабину. Есть на что посмотреть самим и похвастаться другим.

Подібні оголошення

Вгору