Олексій Ломовський - ведучий, весільний...

Pro
Тамада та ведучі на ваше весілля
9203
від 600 $

   Для кожного заходу я різний. В своїй роботі не допускаю шаблонність та шаблонізм!!! Потрібно вміти розуміти публіку, відчувати її. Не можна працювати за стандартним сценарієм! І повірте, мені дуж...

+380 (32) 247 18 48
Анастасія 4 роки назад
Мегакласний ведучий!!! Колоритний, дотепний, талановитий!!!! Дуже задоволені співпрацею! Рекомендуємо всім!!!!
роза. 4 роки назад
Олексій, чи знайняті ! Ви на 28.12.2013 р.
Сергій Аня 4 роки назад
Рекомендуємо!!! Вессілля було круте і неперевершене. Веселе! )) ВСе що обіцяв, розказував при зустрічі - все біло кльово! Конкурси люкс!
Оксана 5 років назад
Неперевершений тамада: цікавий, креативний, з гарним почуттям гумору! Завдяки йому у нас було незабутнє весілля! У захваті залишилася не лише молодь, а й старше покоління. Дякуємо за прекрасне свято!!!
Юля 7 років назад
Чудовий тамада - сподобався і нам (нареченим), і друзям , і старшим. Без вульгарних жартів, з відчуттям публіки і настрою, конкурси класні...Також вправно переходив на російську мову - російськомовна публіка закордону від
Людмила 7 років назад
Ми з чоловіком дуже вдячні за гарний настрій, за дотепні жарти, за те що, Олексій відчув саме те, як ми хотіли , щоб відбулося наше весілля. І не тільки відчув, а й зробив його таким! Адже 90 відсотків успіху такого заходу як весілля, це є праця тамади! Дякуємо вам, Олексій! Щастя, здоров'я та процвітання Вам!

Подібні оголошення

Вгору