Alice Fashion

Alice Fashion  

Кількість переглядів: (4271)
Дата реєстрації: 2010-08-30
Alice Fashion



Ми раді запропонувати Вашій увазі широкий асортимент весільних і вечірніх нарядів ТМ «Alice Fashion».

 
В один із самих значних днів у Вашому житті Ви повинні відчувати себе справжньою принцесою, і перед вами постає складне завдання - вибір сукні. Ми з упевненістю можемо запевнити Вас, що, відвідавши наш салон в найближчому від Вас місті, Ви знайдете саме свій наряд! Багаторічний досвід допомагає нам завжди бути в курсі Ваших переваг і побажань. Величезний асортимент задовольнить найвибагливіші смаки і капризи.

Бездоганна якість не змусить Вас хвилюватися і допоможе уникнути неприємних сюрпризів під час весільної церемонії.

Ручна обробка, сяючі кристали, вишукані мережива і перли - це те, що переконає Вас надіти наше плаття і порадити ТМ «Alice Fashion» своїм подругам.

Також ми допоможемо вибрати різноманітні весільні дрібниці, які є не менш важливими складовими в образі нареченої. Фата, мереживні рукавички, сумочка, підв'язки, подушечки для кілець, шпильки діадеми, біжутерія - все це Ви без праці зможете підібрати за допомогою досвідченого консультанта.

Те плаття, яке Ви шукаєте, знаходиться у нас! Приходьте!

До уваги оптовиків:

На нашому складі завжди в наявності готові вироби в кольорах і розмірах, що дає незаперечну перевагу в організації Вашого бізнесу. Прийнятна оптова ціна, висока якість виробів оптимізує Ваші продажу. Також розроблена система знижок.

Адреса:    г. Киев, пр-т. Московский, 8, корп.1, 2-й этаж ст. м. «Петровка»
тел:    (098) 228-17-81
E-mail:    reklamma@alice-fashion.com
Ціна:     Ціна до 500$
              Ціна 500$-1000$
              Ціна від 1000$










Фото галерея



Додати коментарі

Ексклюзивні весільні сукні "Selektion"
Ексклюзивні весільні сукні "Selektion" Кількість переглядів (16652)
ТМ «Slanovskiy» презентує нову лінію весільних суконь «Selektion». Сукні торгової марки «Selektion» можна назвати «б’юджетними», враховуючи, що це відносно недорогі речі, які може собі дозволити практично кожна наречена. Це не означає, що такі
Ірина
Ірина Кількість переглядів (2788)
Продам ексклюзивну весільну сукню ніжного молочного кольору, 46 розмір. Використовувалася один раз.Стан ідеальний. 1500 грн, торг.
Теги



Copyright © 2006-2012 Весільний інформаційно розважальний портал Best-Wedding
Використання матеріалів в інтернеті можливе лише при наявності гіперпосилання на сайт
Гижий Володимир Андрійович
Best-Wedding.com.ua Ukraine version Best-Wedding.com.ua Russian version