Весілля в стилі Бохо. П'ять ідей для декору приміщення.

1479124420.jpg
В останні роки величезною популярністю у молоді користується стиль Бохо Шик. Творчим натурам, які бажають відійти від звичних рамок, весілля в стилі Бохо - це можливість проявити свою самобутність, оригінальність і креативність, а також уникнути обридлих всім банальностей традиційного весілля.

Стиль Бохо - це стиль свободи, його ще називають богемний, так як зародився він в області Богемія, в Центральній Європі. Стався він від циган, що проживали в той час на цій території. У цьому стилі дійсно, багато що нагадує їх етнічність і культуру: легкі тканини довгих суконь, прикраси з квітів, оборки, вишивка і велика кількість прикрас на шиї і руках.

Богемний стиль зазнав на собі вплив інших культур і стилів. Іноді Бохо-стиль плутають з хіпі-стилем, і вони, місцями, схожі. Відмінність в тому, що богемний стиль має на увазі велику витонченість в деталях, вишуканість в декорі і обробці, сміливі поєднання кольору і фактури.

Весілля в стилі Бохо Шик ідеально провести на природі. Це може бути заміський котедж, мисливський будиночок, ферма, млин або покинутий замок. У літню пору столи можна поставити під навісом, у дворі сільського будинку.

Атмосферу свята, тепла і затишку легко створити, прикрасивши простір, де буде проходити весілля. Ми пропонуємо пять цікавих ідей, як прикрасити приміщення.

1. Квіти. Оформляємо стіл великою кількістю живих квітів. Їх можна ставити у вази, розвішувати у вигляді гірлянд по стінах приміщення або на люстри. Такі гірлянди вражають пишністю, ви немов потрапляєте в царство райського саду. Розкішні троянди і просто польові ромашки в єдиному букеті - все буде доречно. Квітів має бути багато. Як то кажуть - маслом каші не зіпсуєш!

2. Плоди. Достаток дарів природи як не можна краще підходить стилю весілля Бохо. Величезні вази, наповнені апетитними фруктами на столах, фрукти, вплетені в гірлянду з квітів або гілок. Можна прикрасити столи кумедними іграшками, вирізаними з овочів і фруктів. Адже, весілля в богемному стилі - це домашній затишок та дитяча грайливість.

3. Піря. Легкості інтерєру додадуть піря птахів. Піря в вазах, розвішані пір;ячка на люстрах і в гірляндах виглядають розкішно і дуже креативно. Плаття і зачіска нареченої, так само повинні бути прикрашені пірям.

4.Оленячі роги. З давніх часів олень вважався символом енергії Сонця. Він був так само, символом сходження і духовності. Якщо ви хочете, щоб ваш союз уособлював початок нового життя, неодмінно прикрасьте весілля оленячими рогами.

Дуже видовищно виглядатиме центральна фігура оленя, у вигляді композиції, прикрашеної рогами і квітами. Так само можна зробити підставки для букетів з рогів. Рогами можна прикрасити вінчальну арку. Весільний букет нареченої, так само, може містити цей елемент.

5.Свічки. Чи не маловажливий момент в організації свята - вибрати відповідне освітлення. Адже, весілля зазвичай триває до глибокої ночі (а то і доранку). Вирішити це питання за допомогою безлічі свічок на столах і в канделябрах на стінах буде цілком в дусі Бохо. На вулиці можна використовувати закриті лампадки, які немов маленькі світлячки подарують атмосферу казки.

Весілля в богемному стилі, це перш за все креативний підхід і політ фантазії, а значить будь-яке нове, оригінальне рішення, смілива думка дуже вітається в цьому дуже модному і красивому стилі.

Вгору