Весілля за 1 ДЕНЬ! У ЛЬВОВІ!

IMG_0118_NEW.jpg
Шлюб - це надзвичайно важлива подія у житті двох людей, які вирішили зв'язати свої долі. До цієї події зазвичай готуються довго, так вже заведено, що молоді все планують заздалегідь, орендують авто, зал, запроують гостей та йдуть до церкви щоб скріпити свій шлюб.
Але якщо хлопець освідчився вам неочікувано, ви виїжджаєте закордон, у вас народжується дитина або у вас інші непередбачувані обставини? Чекати на всю процедуру з реєстрацією безумовно - довго. Саме тому, сьогодні ми поговоримо про пілотний проект Міністерства юстиції України Шлюб за 1 день!

Пілотний Проект Шлюб за 1 день

У Львові пілотний проект «Шлюб за добу» запроваджено 19 серпня 2016 року.Саме у цей день відкриття проекту на найвищій вежі в Україні – львівській Ратуші, зареєстрували шлюб перші три пари молодят.
«Шлюб за добу» – послуга від Мін’юсту, що дає можливість зареєструвати шлюб швидко і зручно, без попередньої реєстрації і відвідувань відділів РАЦСу.

Все, що треба зробити для того аби укласти шлюб за 1 день це:

1)Звернутись до організатора шлюбної церемонії.(Нижче подані 3 можливі локації)

2)Обрати дату та час проведення реєстрації шлюбу (не раніше ніж за добу після подачі документів)

3)Укласти відповідний договір з організатором, заплатити за послугу (У кожній з локацій ціна може коливатися, в середньому це - 2500 грн.)

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ?

Молоді, які мають намір одружитися за 1 добу можуть обирати серед наступних локації:

№1 Арена Львів

Аре́на Львів— футбольний стадіон у Львові, збудований для проведення матчів чемпіонату Європи з футболу 2012. Розташований за адресою вул. Стрийська, 199 — поблизу перетину вулиці Стрийської та Кільцевої дороги. Розрахована на 34 915 глядачів.
Львівський стадіон став третім найдорожчим стадіоном в історії України (після НСК «Олімпійський» та «Донбас-Арени»).

Якщо ви маєте намір одружитися на «Арені Львів», може зателефонувати за телефоном (097) 772 74 42 або надіслати запит на електронну скриньку office@arenalviv.com.ua (вказати у темі листа «шлюб за добу») та обрати зручні для себе дату і час реєстрації шлюбу.

№2 Шевченківський Гай

Музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького розташований на лісистих горбах Львівського плато (частина Подільської височини), у північно-східній частині міста, в місцевості Кайзервальд, на території ландшафтного парку «Знесіння». Неподалік (на захід) розташований парк «Високий Замок».
Музей вдало об'єднує горбистий ландшафт, відновлену рослинність Карпат і дбайливо перенесені історичні споруди з різних регіонів Західної України. Територія парку — близько 84 гектарів.

Охочі пари зможуть скористатись послугою експрес-реєстрації шлюбу «ЕТНООДРУЖЕННЯ». Надалі для реєстрації шлюбу у рамках «Шлюб за добу» на території гаю просять зголошуватись: за телефоном: (067) 253 2575, електронна адреса: skansenlviv@gmail.com, або ж сторінка у Facebook - Музей народної архітектури та побуту у Львові. Шевченківський гай.

№3 Міжнародний аеропорт Львів

Міжнаро́дний аеропо́рт «Львів» і́мені Дани́ла Га́лицького — міжнародний аеропорт Львова, найбільший у Західній Україні за пасажиропотоком та маршрутною мережею. Розташований на Скнилівку, за 6 км на південний захід від центру міста.

Відповіді на питання щодо організації реєстрації шлюбу можна отримати, зателефонувавши за номером (032) 229 80 73 або надіславши запит на електронну адресу email: ticket@airport.lviv.ua.
Прийом документів відбувається у середу, четвер та п'ятницю.

Вартість залежить від набору послуг. В середньому реєстрація та церемонія обійдуться молодятам у 2000-2500 грн. Більш детальну інформацію про ціну ви зможете дізнатися зателефонувавши за вищеподаними номерами телефонів.

Якщо у вас виникають додаткові запитання ви можете звернутися у Відділи державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Львівській області
(032) 235 80 44,
(032) 235 78 51,
(032) 270 56 94,

Також ви можете ознайомитися із усіма РАЦСами міста Львова.
І обрати відеооператора ,фотографа та
ведучого.

Бажаємо вам успішних одружень!Вгору