ТОП 10 Найдорожчих ресторанів для весілля у Львові. Частина 1

top10.jpg

Наступило літо. Природа оновилася і вбралася в яскраві зелені шати. Літо – це одна з найпрекрасніших пір року, коли сонячне проміння ласкаво торкається вашого обличчя. Це час радості та відпочинку.
Саме тому, багато молодих пар, які збирається повінчатися, обирають саме ліній час для цього торжества. Якщо ви надумали організувати своє весілля літом, ми допоможемо вам із вибором ресторану, де його можна буде провести. В сьогоднішній статті ми поговоримо про TOP 10 найдорожчих ресторанів у славному та старовинному місті Львів.

МІСЦЕ 10. Готель ШпацерБрюховичі. Саме в цьому передмісті Львова знаходиться готель. Територія закладу оточена мальовничими лісами та чудовою природою. Сам готель має кам’яне облицювання і нагадує будинок поміщика XVIII ст. Територія охороняється та має власний паркінг. Територія готелю чудово підходить для фотосесій завдяки своїй впорядкованості та неординарному вигляду.
До ваших послуг зал на 150 осіб та веранда, де також можна розміститися гостям.
Вартість святкування для однієї людини складає 550 грн. Алкоголь, солодощі та фрукти в цю суму не входять. Тому подбайте про них заздалегідь. Оренда залу обійдеться в 3500 грн. Ресторан працює до 2-00 години. Доплата за кожну наступну годину становитиме 250 грн. О 5 годині ранку ресторан закривається. Завдаток резервації становить – 3000

ПЕРЕЙТИ ДО РЕСТОРАНУ

МІСЦЕ 9 . Готель Шопен.Невеличкий та затишний готель, який знаходиться всього за якихось кілька сотень метрів від центру.
Названий на честь відомого польського композитора – Шопена, та виконаний у стилі епохи у котру жив композитор. До переваг цього готелю можна віднести: вдале розташування, прекрасне архітектурне та дизайнерське рішення. А також наявність залу в підвалі готелю, який призначений для гучних забави та танців, які можна проводити цілу ніч.
Основний бенкетний зал вміщує 90 осіб, та працює до 12-00 години ночі. За кожну наступну годину після опівночі доведеться доплатити 1000 грн.
За бажанням святкування можна продовжувати в залі для вечірок, котрий знаходиться в підвалі. Цей зал може вмістити до 50 осіб.
Святкування весілля для особи тут обійдеться в 700 грн. В цю суму не входять алкогольні напої, солодкий стіл та фрукти. Завдаток розпочинається від 1000 грн.

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ РЕСТОРАНУ

МІСЦЕ 8. Ресторан готелю ДністерЦей готель знаходиться поблизу парку ім. Івана Франка, фактично поблизу самого центру Львова.
На 9 поверсі готелю знаходиться вишукана тераса з фантастичним панорамним видом на місто Львів з висоти пташиного польоту. Тут можна влаштувати незабутню весільну фотосесію. Також у готелі можна забронювати номери для гостей і скористатися послугами великого паркінгу, що в умовах центру міста – рідкість.
Ресторан розрахований на 150 осіб. Працює ресторан до 23-00 години. Кожна наступна година продовження роботи коштуватиме 750 грн. Максимально ресторан може працювати до 3-00 години ночі.
Сума святкування в середньому обійдеться 750 грн з людини. В цю суму не входять алкоголь, солодкий стіл і фрукти.

РЕСТОРАН ГОТЕЛЮ ДНІСТЕР

МІСЦЕ 7. Ресторан ВаршаваЦей ресторан знаходиться за межами Львова у селищі Малехів. Час доїзду з центру міста складе 20 хв.
Архітектурно будівля виконана у вигляді панської вілли, звідси і назва. Територія закладу достатньо велика і охайно оформлена. На території знаходяться польські ретро-автомобілі, а також є місце для чудових фотосесій.
В ресторані є 2 бенкетні зали. В першому може вміститися 120 осіб, в другому більше 150.
У цьому сезоні весілля для одного гостя вартуватиме 750 грн. В цю суму не входять алкогольні напої, фрукти і солодкий стіл. Також в ресторані діє правило, згідно якого 10% від суми загального чеку, доведеться заплатити за роботу офіціантів. Завдаток – 5000 грн.
Територія закладу охороняється і має власний паркінг.

ПЕРЕГЛЯНУТИ БАНКЕТНИЙ ЗАЛ РЕСТОРАНУ ВАРШАВА

МІСЦЕ 6. Готель ЖоржЗнаходиться на розі проспекту Свободи та проспекту Тараса Шевченка. Самісінький центр Львова. Ресторан має надзвичайно красивий інтер’єр та зовнішній дизайн. В готелі можна провести фотосесію. Також ви завжди можете скористатися послугами бронювання номерів у готелі для ваших гостей.

Бенкетний зал вмістить приблизно 100 осіб. З одного гостя доведеться заплатити 750 грн. В цю суму не входять фрукти, солодощі та алкоголь. Також 10% від суми загального чеку коштуватиме обслуговування офіціантів. Завдаток, який потрібно залишити – 4000 грн.

Очікуйте продовження огляду найдорожчих банкетних залів Львова...

Каталог ресторанів Львова
Вгору