Lviv Wedding Festival 2017

1481706810.jpg
Lviv Wedding Festival 2017 це буде неймовірно
Дата заходу: 4-5 березня 2017 р.
Місце: Південний-Експо, виставковий зал
Кількість учасників: 4000-5000

Прес-реліз заходу
Lviv Wedding Festival 2017 - вже багато років поспіль символізує собою найбільш масштабну та красиву весняну подію у Західній Україні. Подію, яку неможливо пропустити, адже тут є змога поспілкуватись з найкращими представниками весільної індустрії, побачити виступи артистів, відвідати шоу-руми, взяти участь у розіграшах, відвідати майстер класи та отримати безцінні поради та практику.


На заході представлені різні зони: виставкові площі, розважальні павільйони, інтерактивні зони, велика і маленька сцена та кав'ярні, де так смачно дегустувати львівську каву та смаколики. 


Lviv Wedding Festival подія красива та емоційна. Потрапивши на неї, здається що потрапляєш у казку, сповнену неймовірними враженнями, сюрпризами та новими знайомствами. Кожного учасника очікують подарунки та приємні несподіванки. А пари, що готуються до весілля, зможуть одразу обрати та замовити для свого свята усі необхідні весільні послуги. 


Щоб зробити виставку ще більш захопливішою, організатори заходу, Mopis Wedding Event щорічно готують масштабні та інтерактивні декорації які підкреслюють тему фестивалю. Цього року Lviv Wedding Festival розкриватиме вислів Любов понад усе, він і стане основою оформлення та наповнення програми.


При всій грандіозності та насиченості, Lviv Wedding Festival - подія доступна для кожного. Вхідний квиток коштує лише 50 грн, при попередньому бронюванні і 80 грн, якщо купувати при вході.

Детальніша інформація про подію: https://mopis.com.ua/wedding-festival/


Організатори фестивалю: Mopis Wedding&Event

Тел.: 097 555 49 56, 093 73 55 752

Вгору