Весільні статті

Гороскоп на 2017 рік


1478032496.jpg
Гороскоп на 2017 рік
Наступний Новий рік настане 28 січня 2017 року. Саме в цей день Вогняна Мавпа складе свої повноваження і їй на зміну прийде новий господар року - Вогняний Півень. Яким буде наступний рік і що від нього чекати, читайте в цій статті.

Наступного року всіх людей чекають позитивні зміни. У рік Півня, кожному випаде шанс відкрити в собі нові здібності і змінити свою долю. Але розраховувати в 2017 році доведеться тільки на себе, балом  правитимуть раціональність і практичність. Барвистість, напористість і відважність - ось три головні складові характеру Вогненного Півня.

Кар'єра

 

Півень тварина непосидюча й активна. У плані просування по службовій драбині, наступний рік буде дуже сприятливим. Це буде оптимальний період для навчання, самореалізації та початку нового виду діяльності. Дуже багато людей в наступному році захочуть змінити місце роботи, і це буде правильне рішення.

 

Гроші

 

Перша половина року буде ознаменована напругою на міжнародних фінансових, фондових і сировинних ринках. Багато активів, що здавалися до цього надійними і стабільними, перестануть такими бути. Положення помітно покращитися в кінці осені. А до цього не варто займати і позичати гроші, оскільки фінансова ситуація може радикально змінюватися.

 

При всій своїй нестриманості і напористості, Півневі притаманні відповідальність і акуратність. Тому, якщо поводитися з грошима дбайливо, капітал можна буде не тільки зберегти, а й примножити.

 

Особисте життя

 

Яскравість, чуттєвість та імпульсивність Вогненного Півня принесуть зміни в особисте життя багатьох людей. А ще цього символу притаманні ревнощі і зарозумілість. Все це разом здатне вплинути на сімейне життя багатьох людей. У наступному  році багато подружніх союзів розпадуться, але на їх місці виникнуть нові, більш міцні.

Щоб уникнути конфліктів всім потрібно буде бути уважним до своїх слів і вчинків. У наступному році вміння тримати язик за зубами допоможе уникнути багатьох неприємностей.

 

Здоров'я

 

У цьому плані наступний рік буде складним. Півень не відрізняється богатирським здоров'ям. Уже в першій половині року різко збільшиться кількість захворювань дихальних шляхів. А в другій половині року підвищиться ймовірність отримання травм. Але в будь-якому випадку, якщо стежити за своїм здоров'ям і бути уважним, великих неприємностей наступний рік не принесе.

 

Міжнародні конфлікти

 

Півень птах войовничий  і агресивний. Тому багато військові конфлікти триватимуть і в наступному році, а поряд з ними будуть виникати нові. Але особливого впливу на цілісну картину світу в 2017 році вони не зроблять і більш масштабними не стануть.

 

Для більшості людей наступний рік буде щасливим і багатим на події. Але особливо успішним він буде для спортсменів, військових і бізнесменів, всіх тих, кого називають «людьми дії». Потрібно тільки багато і наполегливо працювати, бути щедрим і тримати рот на замку.

 

Вгору