Чому важливо налагодити відносини з майбутньою свекрухою

1479756305.jpg
Чому важливо налагодити відносини з майбутньою свекрухою

Багато дівчат з ходу роблять помилку, йдучи на конфлікт з майбутньою свекрухою. Не варто сваритися з нею, тільки тому що вона намагається вчити тебе правильно вести господарство і постійно пхає носа у ваші з чоловіком справи. Це роблять практично всі свекрухи. Адже вона ростила сина стільки років і була для нього найголовнішою жінкою. Їй важко просто так поступитися і віддати його без бою. Особливо якщо він єдина дитина в сімї та вона ростила його без батька.

Набагато легше тобі буде погодитися з нею, а потім зробити все по-своєму, адже не прийде ж вона до вас додому, перевіряти чи так ти приготувала борщ. Просто погоджуйся з нею, якщо це не принциповий момент. Незабаром вона сама зрозуміє, що ти справляєшся і без її рад та залишить вас у спокої.

Повір мені, тобі набагато дешевше буде вдавати з себе зразкову невістку, ніж показувати свій норовливий характер. Адже псуючи відносини з його батьками, ти тим самим псуєш відносини і зі своїм хлопцем.

Я дуже часто чую від жінок фразу, що вони виходять заміж за сина, а не за матір. Але це спочатку невірно. Адже якщо ти не спробуєш встановити з майбутньою свекрухою хороші відносини, це значно ускладнить тобі життя в майбутньому. І як я вже говорила, навряд чи твій чоловік захоче витратити час на те щоб розібратися в ваших з його матір'ю відносинах. Можливо, він пустить все на самоплив або навіть прийме сторону матері.

Жінки підступні, і якщо вона здасться метою, то можливо на ваших відносинах можна буде поставити хрест відразу. Вода, і камінь точить. За статистикою, однією з найчастіших причин розлучення, стають погані відносини з батьками чоловіка, особливо, якщо вам з певних причин доведеться якийсь час жити разом.

З іншого боку, я особисто знаю одну розумну дівчину, яка не тільки створила відмінні дружні відносини з матірю свого хлопця (а у останньої характер був далеко не подарунок), але і в тандемі з нею буквально змусила його на собі одружитися. Рідко який чоловік зможе ігнорувати натиск одразу двох близьких йому жінок.

Якщо його мама полюбить тебе і реально побачить в тобі хорошу невістку, то вважай справа в капелюсі. Вона вже ні за що не захоче втратити такий скарб і піде на все, щоб весілля відбулося.

Це буде вигідно тобі і в майбутньому, коли потрібно буде з кимось залишити дітей або вплинути, на який відбився від рук чоловіка.

Але тут не варто перегинати палицю, тобто дистанцію зі свекрухою тримати все-таки потрібно. Не варто обговорювати з нею найдрібніші подробиці твого життя з її сином, бо раз впустивши її в ваше ЖИТТЯ, вигнати її вийде вже тільки зі скандалом. Звикнувши, що ти всім з нею ділишся, вона буде не тільки вимагати нових подробиць, але і намагатися все тримати під контролем. А адже це твоє життя і вирішувати, що в ній міняти, вирішувати тільки тобі. Тому не бійся відразу поставити межі дозволеного. М'яко, але твердо скажи, що ти все тримаєш під контролем.

Тобі не обовязково ставати з нею кращими подругами. Але тобі буде в плюс, якщо ти періодично будеш дзвонити і питатись про здоровя, а так само дарувати невеликі подарунки на свята.

А якщо вже ти відчуваєш, що як не старайся, все одно не зможеш знайти спільну мову з матірю свого чоловіка, то хоча б приклади сили на те щоб не посваритися в пух і прах. І тим більше не варто критикувати її в присутності чоловіка. Для цього випадку у тебе є подруги, ти їм поскаржишся, і всім стане легше.

Вгору